2 Temmuz 2013 Salı

Güller ve Gelinler - Claybornes Serisi 2-3-4 - Julie GarwoodGüller ve Gelinler 

New York Times çok satanlar yazarı Garwoodun milyonların beğenisini kazanan serisi hızla devam ediyor... Montana, Blue Bellede yaşayan Clayborne kardeşlerden üçünün hikâyesi tek bir kitapta okurlarla buluşuyor...

Pembe Bir Gül (Claybornes Serisi 2)

Clayborneların en genci olan Travis başına buyruk biridir. Tabii sevgili Rose Annesine asla hayır diyememesini hesaba katmazsak. İşte Emily Finnegana Golden Creste kadar eşlik etme nedeni de budur. Ancak bu yolculuk her ikisinin de kaderini hayal dahi etmedikleri bir şekilde etkileyecektir.

"Tek kelimeyle cezbedici..."
The Philadelphia Inquirer

"Olağanüstü diyaloglar... Muhteşem karakterler."
Rocky Mountain News

Beyaz Bir Gül (Claybornes Serisi 3)

Yardıma ihtiyaç duyan birine asla sırt çevirmeyen Douglasın bu özelliğini Blue Belledeki herkes bilmektedir. Zalimliği hoş görmeyen yapısı onu savunmasızların kurtarıcısı haline getirmiştir. Ancak inatçı güzel Isabel Grant ile karşılaşması belki de ilk kez iradesini sınamasına yol açacaktır.

"Büyüleyici... Kesinlikle okunmaya değer."
Romantic Times

"Eğlenceli ve dokunaklı."
BookPage

Kırmızı Bir Gül (Claybornes Serisi 4)

Kitaplara düşkünlüğüyle tanınan ve uzak diyarlara olan merakını okuyarak dindiren kaçak köle Adam hayatından son derece hoşnuttur. Tabii bekâr olmaktan da. İşte bu yüzden Rose Anne çekici Genevieve Perryyi Montanaya davet eder. Acaba Adam kalbini bir kadına açarak kitaplarla ulaşamayacağı gerçek özgürlüğün tadına varabilecek midir?

"Kalbinizi ısıtacak etkileyici bir hikâye."
Romantic Times

"Tam bir Garwood klasiği."
Rendezvous

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder